пʼятниця, 19 листопада 2021 р.
четвер, 18 листопада 2021 р.
середа, 17 листопада 2021 р.
вівторок, 9 листопада 2021 р.
Художня культура Франції та України
Художня культура Франції та України
Культура кожної країни – унікальна. Вона поєднує творення людського таланту сучасності і минулого.
Сприяння мистецькому діалогу між ранцією та Україною, активізація обмінів між діячами культури і мистецтва, встановлення довготривалих професійних контактів та розвиток ко-продукції – такими є цілі нашого співробітництва.
пʼятниця, 8 жовтня 2021 р.
вівторок, 25 травня 2021 р.
неділя, 23 травня 2021 р.
пʼятниця, 21 травня 2021 р.
четвер, 20 травня 2021 р.
середа, 19 травня 2021 р.
Європейський вибір України
Європейський вибір України
Україна — це Європа. Ми дуже часто чуємо ці слова. Але чому? ЄС може дати Україні багато можливостей, тому що разом ми сила. Багато розвинутих країн вже є членами ЄС. Наша країна ще тільки розвивається, тому для нас є багато загроз, таких як Російська Федерація. Вступ у ЄС і НАТО дасть Україні захист і можливості розвиватися, не хвилюючись про зовнішні небезпеки.
Європейський вибір України
Сам факт народження суверенної України - невід' ємної частини Європи - з географічної точки зору та за фактом прийняття християнства стоїть на зорі державності - складової частини західної цивілізації. Сам факт хрещення Київської Русі знаменував цивілізаційний вибір, що визначив дальший історичний шлях країни і народу. Візантія стала для Київської Русі культурним орієнтиром, а сусідні країни - Польща, Угорщина, Литва - природними суперниками і партнерами. Особливості геопо-літичного становища України визначили її складну долю, поєднану з постійною визвольною боротьбою українського народу та наполегливими спробами самоідентифікуватися в мінливому європейському середовищі. ХХ ст. стало доленосним - Україна здобула незалежність і стала активно стверджуватися у світі.
Суверенна Україна продемонструвала світові палке бажання стати частиною європейської спільності не тільки географічно, але й політично та економічно. Сучасний європейський вектор зовнішньої політики України відповідає національним інтересам.
вівторок, 18 травня 2021 р.
Німеччина і Україна. Діалог культур
В культурах Німеччини і України є збіги як колись так і зараз. Стосунки між Україною та Німеччиною дружні, тому в обох країнах відкрилися посольства:
Посольства
Федеративна Республіка Німеччина офіційно була представлена в Україні з 1989 року Генеральним консульством у Києві. Після відновлення незалежності Україною 24 серпня 1991 року ФРН визнала Україну 26 грудня 1991 року. 17 січня 1992 року між Україною та ФРН було встановлено дипломатичні відносини. Інтереси Федеративної Республіки Німеччина також представляють: з березня 2000 року Почесний консул у Львові, з липня 2008 року — Почесний консул в Одесі та з літа 2009 року — Генеральне консульство в Донецьку.
Штаб-квартира колишнього адміністративного будинку муніципального газу була перебудована в посольство України в Німеччині. Споруджено будівлю в 1910 році за проектом відомого німецького архітектора Людвіга Гофмана. Будівля перебудовувалася в 1992 році. На даний момент будівля посольства входить до списку культурної спадщини, як частина архітектурного ансамблю міста Фрідріха Вільгельма. Основне завдання Посольства України в Берліні представляти інтереси України, сприяти розвиткові політичних, економічних, культурних, наукових та інших зв'язків, а також захищати права та інтереси громадян і юридичних осіб України, які перебувають на території Німеччини.
Будівля посольства України в Берліні
Школи і фонди
Україна є одним із пріоритетних напрямків «публічної дипломатії» Німеччини. У 2012 році 1556 українських студентів, викладачів і дослідників отримали стипендії на навчання в ФРН. У 2011 році в Німеччині навчалося 6204 студента з України. На території України діяли (за станом на 2012 рік) 5 німецьких фондів. У 2009-2013 роках членами Комітету по виставках і ярмарках Німеччини було проведено 46 виставок на території України.
Українці в Німеччині
У Німеччині на 2013 рік проживало 122355 осіб української національності, які були розміщені у всіх федеральних землях [13]. Українське населення Німеччини складається з двох груп. Найменш чисельну складають українці, які прибули в країну до розпаду СРСР і їх нащадки. Більшість українців Німеччини - переселенці 1990-2000-х років і їх нащадки. У Німеччині існує цілий ряд українських організацій [14], що представляють інтереси української громади.
Крім того 2017-2018 рік був оголошений роком української мови, підсумком якого стало відкриття першого україномовного радіо «trembeatsFM» в Німеччині [15].
Європейський Союз
Європейський Союз - економічний та політичний союз, що об'єднує 27 незалежних держав-членів, що розташовані в Європі. Був заснований 1 листопада 1993 р., Маастріхті, Нідерланди.
Список країн-членів Європейського Союзу: Австрійська Республіка, Королівство Бельгія, Республіка Болгарія, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії, Грецька Республіка, Королівство Данія, Республіка Естонія, Республіка Ірландія, Королівство Іспанія, Італійська Республіка, Республіка Кіпр, Латвійська Республіка, Литовська Республіка, Велике Герцогство Люксембург, Республіка Мальта, Королівство Нідерландів, Федеративна Республіка Німеччина, Республіка Польща, Португальська Республіка, Румунія, Республіка Словаччина, Республіка Словенія, Республіка Угорщина, Фінляндська Республіка, Французька Республіка, Республіка Хорватія, Чеська Республіка, Королівство Швеція.
Факти про Євросоюз:
- Його "батьки" - Європейська економічна спільнота і Європейська спільнота вугілля і сталі.
- Наймолодша країна Євросоюзу — Хорватія, яку прийняли в спільноту у 2013 році.
- Сьогодні до ЄС входять 28 держав, які долучались до "європейської шістки" впродовж 5 хвиль приєднань.
- 75% громадян Європейського союзу мешкають у містах, і цей відсоток неперервно зростає.
- Населення Євросоюзу — понад 500 мільйонів осіб.
пʼятниця, 7 травня 2021 р.
9 травня
9 травня - день перемоги наших пращурів над ворогами-завойовниками - нацистською Німеччиною. Пролилося багато крові невинних людей, які зовсім тоді не цінувались. Вона тривала 6 років, і за цей час померло понад 55 мільйонів людей (включно діти, жінки і старі люди). Чоловіків просто вбивали, а жінок гвалтували та брали собі як трофей завоювання. Дітей часто просто вбивали, або брали як робочі руки до станків. Хоча багато часу, крові та людей було страчено ніхто не здавався, і тому зараз ми можемо жити в спокої і миру.
24 березня 2015 року Президент України Петро Порошенко своїм указом № 169 «Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом в Європі і 70-ї річниці закінчення Другої світової війни» ухвалив, що 8 і 9 травня будуть проходити заходи, присвячені 70-й річниці Перемоги [3] [4]. На думку Порошенка, «його указ про святкування 8 травня та 9 травня 70-ї річниці Перемоги над нацизмом в Європі, Дня пам'яті і примирення, а також Дня Перемоги має на меті об'єднати країну»
9 травня День Пам'яті та примирення
День Пам'яті та примирення - одне з великих свят - його шанують у багатьох країнах світу, які постраждали від фашистської Німеччини.
День Пам'яті та примирення святкують 9 травня - в 2021-м відзначать 76-ту річницю перемоги у Великій Вітчизняній війні.
День Пам'яті та примирення - свято, що знаменує кінець вбивчою війни, яка забрала життя мільйонів солдат і мирних громадян.
Свято Пам'яті та примирення назавжди залишиться в історії і завжди буде нагадувати про ті кровопролитних події і великому розгромі фашистських військ. Росія відзначить цього року 76-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
9 травня
У суботу, 9 травня, в Україні відзначають День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – державне свято. Воно було встановлено 2015 року в результаті ухвалення закону "Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років"
Свято прийшло на зміну радянському Дню Перемоги, який святкувався в СРСР, а потім і в Україні до 2015 року. І хоча дискусії про доцільність святкування Дня перемоги в дату, встановлену Радянським Союзом, тривають і все частіше пропонується змістити акцент саме на День пам'яті та примирення 8 травня, 9 травня незмінно залишається вихідним днем у нашій країні.
четвер, 22 квітня 2021 р.
середа, 21 квітня 2021 р.
понеділок, 12 квітня 2021 р.
пʼятниця, 5 лютого 2021 р.
bullying in our time is a very common problem due to the fact that in modern times mankind spends more than 1 month a year on the Internet. Very often people can meet with bullying because some people can often envy you for your nice happy photos from beach parties because not everything can afford it.
In Ukraine, NATIONAL RADIKALS are very often outraged due to the fact that there are people who find it difficult to speak Ukrainian and ani write posts in Russian, for which they can be beaten, compelled, forced to apologize to the camera and also cause physical and moral damage, they also did in Nazi Germany. now happen with usДумайте перед тим як жартувати:((
Насамперед, хочу сказати, що почуття гумору у всіх різне - комусь подобається мєм про кицьку ніби із 2000х, а хтось - не розуміє цього. Приколів, мємів, фотожаб в інтернеті - тьма тмуща, точно знайдуться ті, що підійдуть саме тобі, не образивши і не нагадавши страшний досвід із життя.
Люди чутливі через невдалий жарт (наприклад, про смерть) який їм надіслали друзі, можуть загнати себе у прірву образи на інших або навіть депресію. Через "безневинні" мєми ми можемо серйозно задіти когось або навіть поселити у чужій голові думку про шкоду своєму життю
жарти в інтернеті
Зараз цю тему можна назвати актуальною. В наш час люди перестали розрізняти грань між нормальними та образливими жартами. Для деяких жарт може здатися смішним а когось дуже сильно образить.
Але деякі жарти вже можна сказати "вийшли з моди" та майже для всіх вважаються зовсім несмішними. Це фрази по типу "соболезную" або "мать чекни". Раніше ці фрази використовувалися в сварках та вважалися смішними та були спрямовані на непряму образу. Зараз по цім фразам можна визначити агресивну та дурну людину👀
Будьте кицям та жартуйте смішно а не аби як:(
💞
Жарти в інтернеті і їх вплив на підлітків
Вже досить довго люди не купляють книги з гуморесками в кіосках щоб посміятися - на заміну цьому прийшов інтернет. Там ти зможеш знайти жарти на будь які теми, але є одне питання - чи завжди жарти є смішними й добрими для всіх?
Почнемо з доброго - меми
Але у всього доброго завжди є й погана сторона:
Образи в інтернеті
Як різні жарти впливають на людину
На сьогоднішній час, люди кожного дня надсилають різні "меми", але інколи ці жарти для співрозмовника можуть стати образливими. Будь-хто може зрозуміти не так, як ви це хотіли. Багато випадків є, що після відправки "недоречних" жартів співрозмовник задумається, може цей "мем" відноситься до мене якось? Все ж таки, потрібно розуміти, яка буде реакція кому ти надсилаєшь це.
Жарти в інтернеті
Інтернет - велика система мереж, де знаходятся люди майже по всьому світу. Люди можуть аж з самого ранку і до ночі сидіти в інтернеті. Там вони можуть шукати певну інформацю, дивитися новини, опубліковувати різні матеріали, навіть можуть грати один з одним онлайн. Недивлячись на це в інтернеті можуть знаходитися шахраї та хакери, що заманюють людей, а потім грабують їх або взламують їхні паролі та акаунти, ламають їх комп' ютери. В інетрнеті усі ми можемо щось смішне опублікувати та не забувайте що жартувати треба певною мірою, адже не всі можуть жарти зрозуміти, а це може привести до серьозних намірів. Не варто довіряти людям, що сидять в інтернеті та просять скидувати свої фотографії, номер телефону і т. п.. Жарти в інтернеті не завжди приводять до чогось доброго. Навіть якщо я немаю цьому приклад, то просто скажу так я вважаю, що жарти це добре, але не слід забувати що у жартів є і свій негативний вплив.
Жарти в інтернеті
В інтернеті багато різноманітних жартів. Є жарти які дуже смішні та є образливі жарти для кожної людини. Жарти в інтернеті можуть бути у вигляді "мемів ". Жарти можуть одну людину розсмішити, а для іншої людини буде цей жарт образливим. На сьогоднішній день жарти бувають у вигляді мемів. Зараз дуже популярно робити самим меми але ж "мем" можна зробити образливим.
Цей жарт може для всіх людей буде смішним, а для людини яка це писала ні. Тому, що вона це написала і хтось сфотографував та виставив в інтернет, а інші люди з цього посміялися і зробили висновок, що ця людина не вміє грамотно писати.
Жарти в інтернеті
На мою думку нічого поганого в жартах немає, доки вони не переходять грань. Бо останнім часом образу прикривають жартом.
Ось яскравий приклад такого "жарта":
пам'ятайте, жарт це колі смішно усім
четвер, 4 лютого 2021 р.
Жарти в інтернеті
Інтернет дає багато можливостей, але також є і недоліки. В мережі є багато жартів, проте є добрі жарти, а є і образливі. Деякі люди можуть сприйняти жарт про себе близько до серця. Є випадки, коли так доводять людину навіть до суїциду.
Безпека в інтернеті
Інтернет- це чудове місце, де можна знайти абсолютно будь-яку інформацію, в якій ми зацікавлені. Зараз стає популярним робити жартики. Вони є як і розважальні, так і образливі, так як зараз період толенрантності і багатьох людей можна запросто принизити, або образити. Плюсами жартів в інтернеті є їх розважальний характер.
In Ukraine, NATIONAL RADIKALS are very often outraged due to the fact that there are people who find it difficult to speak Ukrainian and ani write posts in Russian, for which they can be beaten, compelled, forced to apologize to the camera and also cause physical and moral damage, they also did in Nazi Germany. now happen with us
толерантність
На мою думку толерантність - це ввічливість і повага до інших людей. Але також насамперед - це чесність і повага іншої думки, бо якщо людина може вислухати думку іншого не перебиваючи то ця людина толерантна і терпелива. Тому у сьогодення бути толерантним дуже важливо.