середа, 25 листопада 2020 р.
"НЕтолерантність у сучасномі світі"
Раніше боротьба за права іншими расами та жінками перед людьми була виправдана, але зараз немає ніякого сенсу. В наш час у всіх людей рівні права у европейців, американців, та рабів з середної азії. Всі мають право вибору, голосу, на їжу, на розмноження, на роботу. Нині йде не просто расизм, сексизм а обернений в сторону білого гетересексуального чоловіка, на роботу скоріше візьмуть некваліфікованного робітника, але з незвичайним кольором шкіри,чим білого кваліфікованного робітника. Це один з багатьох прикладів оберненого сексизму та расизму.
Що таке толерантність?
Толерантність
Толерантність
Толера́нтність (від лат. tolerantia — «стійкість, витривалість»; «терпимість»; «допуск») — у загальному розумінні слова, — це «допустиме відхилення». Протилежність толерантності — це нетерпимість. Толерантність потрібно відрізняти від пасивної добровільності (адже таке пасивне прийняття не виражає позитивного значення судження, і не формує протилежності відхиленню) і від синкретизму.
День толерантності 16 листопада це міжнародний день коли люди обговорюють проблеми сучасного суспільства які пов'язані з насиллям
Толерантність
Що таке толерантність?
Я думаю, що толерантність- це, насамперед, розуміння поглядів, поведінка без агресії на погляди і розуміння інших.Толерантність- це найсильніша зброя в спілкуванні з різними людьми. Розуміючи погляди людей можна спілкуватися на зовсім іншому рівні.
Говорять, що перша думка про людину- найважливіша. Ось і чого прагне ідея толерантності, вона хоче "порушити ці канони" і зробити так, щоб люди краще розуміли один одного.
Толерантність
Що таке "толерантність"?
У перекладі з латинської «tolerance» означає «терпіння».
Толерантність передбачає рівне відношення до всіх соціальних груп і субкультур. Я вважаю що толерантність — дуже важлива складова у відношеннях між людьми. Якщо не буде толерантності — людство повернеться до феодального устрою, знов з'являться кріпаки і невільники.
ТОЛЕРАНТНІСТЬ
Толерантність – це насамперед чесність. Це термін, який означає, що ви терпите думки інших, навіть якщо ви не погоджуєтесь. Це мистецтво жити у світі різних людей та ідей, виявляти свою точку зору, але при цьому адекватно сприймати думки інших людей, не порушуючи їх права та свободу. Здатність вибачати навіть, якщо людина винна.
понеділок, 23 листопада 2020 р.
Тиждень толерантності
На мою думку толерантність- це повага і правильне розуміння інших культур.
Сьогодні толерантність – яскравий показник ступеню демократичності кожної держави й одна з умов її розвитку.
- бути готовими до того, що всі люди різні – не кращі й гірші, а просто різні;
- навчитися сприймати людей такими, якими вони є, не намагаючись змінити в них те, що нам не подобається;
- цінувати в кожній людині особистість і поважати її думки, почуття, переконання незалежно від того, чи збігаються вони з нашими;
Толерантність 🏳️🌈
В честь тижня толерантності я хочу виразити свою думку з приводу цього. Я вважаю що толерантність це дуже гарно але не треба переборщувати. Зараз це дуже гостра тема. Є дуже багато різних рухів наприклад як BLM-Black Lifes Matter. Black Lives Matter — міжнародний антирасистський рух активістів, який називає своєю метою боротьбу проти насильства до темношкірого населення.
Ще толерантність в мене асоціюється з прийняттям того що інша людина може буди тим ким захоче, може виглядати як вона того бажає та бути щасливою у відносинах з важливою для неї людиною не зважаючи на стать. Та ви не маєте права засуджувати ії за це. Її тіло-її діло. Те ж саме й про вагу. Бодіпозитив це рух спрямований на те щоб людина прийняла та полюбила себе не зважаючи на те як вона, це течія яка вчить позитивному ставленню до свого тіла, його тотальне прийняття та вільному самовираженню.
Я хочу щоб в сьому світі кожен мав право робити зі своїм тілом все що захоче без страху без страху осуду від людей(іноді навіть не знайомих)
Толернтність
Толерантність – це насамперед чесність… Це термін, який означає, що ви терпите думки інших, навіть якщо ви не погоджуєтесь. Це мистецтво жити у світі різних людей та ідей, виявляти свою точку зору, але при цьому адекватно сприймати думки інших людей, не порушуючи їх права та свободу. Водночас толерантність – це не якісь вчинки, поблажливість чи потурання, це – здатність сприймати без агресії інший спосіб життя, поведінку, інші погляди шляхом
встановлення довірливих взаємовідносин, співпраці та компромісу
Наш Тиждень Толерантності👽
Толерантність для мене це терпимість до будь якої думки. Люди все більше відрізняюся один від одного, створюються нові суб-культури, люди розкриваються та перестають соромитись себе та свого тіла. Найширшими течіями є течія проти гомофобії, расизму та сексизму.
Ми не маємо засуджувати людей за їх смаки та думки, тіло та душу, але є одне но - багато людей закриваються свободою слова та толерантністю коли виражають думку, що шкодить іншим людям, пропогандує ненависть та інше.
Для мене найближчою темою є ЛГБТК+ комьюніті та їх пригнічення. Однин з нетолерантних до різних орієнтацій є мій родич, що багато прикриваєтся словом "але", тим самим захищаючи себе.
Зараз важливою. темою для людей є течія "black lives matter" та"all lives matter". Довгий час різні нації були під гнітом інших націй і зараз поширилася течія про важливість життя кожної людини, не поглядаючи на її колір шкіри.Вже довгі роки люди, в особливості жінки, проти сексизму - пригнічення людини за полом. Жінок об'єктивізують вже довгі роки, заперечують ходити на деякі роботи та принижують плату за таку ж роботу. Жінку вважають некорисною, якщо вона не народила дітей, про це говорив навіть президент Белорусії, Лукашенко: "Ви робите чоловіків кращими! Головне - народжуйте більше діточок". Часто лунають виголоси: "Це все жіноча логіка" чи "Це чоловіча справа"
Часто жінки зіштовхуються з рекламою, де простежується похабний контекст. Компанії навмисно роблять приваблюючи картинки з жінками щоб зібрати навколо себе чроловічу авудиторію або просто запам'ятатися. Об'єктивізація - не вигадка феменисток.
Толерантність
Кожен має розмовляти з повагою і чемно. Ми люди усі різні, але не потрібно забувати про правила толерантності і моралі. Є ті люди що з неповагою та неввічливо ставляться до оточуваних, а є ті що настільки ввічливі, що аж нудить.Ті хто не толерантний і неввічливий з такими краще розмовляти на їх тоні або не розмовляти взагалі. Поважати людину, сприймати таку яка вона є. Не проявляйте поблажливість до людини або дитини з інвалідністю . Якщо інвалід просить допомоги так допоможіть їй, не стійте і дивуйтеся, або насміхатися над нею,адже вона теж має свою думку своє мислення, вона людина як і усі ми байдуже що інвалід, але вона теж має заслужити повагу до себе. Стримуйте свої емоції, не грубіть, будьте чемними, ввічливими, небайдужими.
Що для мене толерантність? Відповідь тут
Для мене Толерантність - це коли всім все подобається та ніхто ні на кого не скаржиться.ሞ
Толерантність
Толера́нтність — у загальному розумінні слова, — це «допустиме відхилення». Протилежність толерантності — це нетерпимість. Толерантність потрібно відрізняти від пасивної добровільності (адже таке пасивне прийняття не виражає позитивного значення судження, і не формує протилежності відхиленню) і від синкретизму.