вівторок, 28 лютого 2017 р.

Спортивні змагання "Козацькі розваги"

Наша команда "Юні козаки" змагається сьогодні з учнями 6 класу. Наш девіз:

Ми козацького роду,
Славних предків діти,
У житті ми всі вчимося
Рідний край любити!

Вітаємо з перемогою нашу команду!!!

середа, 22 лютого 2017 р.

Вітаємо юних науковців

Сьогодні, 22 лютого, Жукова Анастасія, Корсун Дарія і Черезова Діана відстоювали честь класу та здобули звання кращих науковців, захистивши науково-дослідницькі роботи МАН. Підтримати дівчаток прийшов майже весь клас. Ми вами пишаємось!!!


вівторок, 21 лютого 2017 р.

Веб-конференція до міжнародного дня рідної мови

        21 лютого міжнародна спільнота відмічає День рідної мови! У НВК "Оболонь" проводилася веб-конференція з навчальними закладами інших країн в рамках програми ЮНЕСКО. У конференції разом з нами брали участь вчителі та школярі з Латвії, Азербайджану та Болгарії. Вони розповідали про красу своєї мови. Було дуже цікаво почути пісні та вірші іноземною мовою!

Враження від відвідування відкритих уроків у 5-А. ЧАСТИНА 2.

         Продовжуємо спостерігати за поведінкою та успіхами у навчанні наших дітей на відкритих уроках.
         21 лютого 2017р. батькам запропонували відвідати уроки з Основ здоров`я та Української мови.
         Курс "Основи здоров`я" у 5-А веде досвідчений вчитель Копилова Н.В. Урок почався вчасно і організовано. 
        Тема сьогоднішнього уроку "Вплив поведінки на здоров`я". Урок було задумано провести в формі бесіди та діалогу, але авторитарний стиль викладання не дав змоги дітям повністю розкритися і засвоїти тему. Учням пропонувалося аналізувати поведінку літературних героїв. Вчитель вимагала від учнів починати свою відповідь словами "я вважаю" і перебивала відповідь, якщо вона починалась з інших слів. Діти від цього нагадування трохи губилися і, іноді, забували про що хотіли розповісти. Також вчитель наполягала на дослівному, за підручником, або за друкованим зошитом, будуванню своєї відповіді. Діти були не дуже активні на уроці, "закриті", хоч така поведінка їм не притаманна.  Зазвичай вони життєрадісні та легко підтримують будь-яку тему, наперебій піднімають руки, бажають висловити власну думку.
      Посеред уроку учениця провела фізкультхвилинку з трьох вправ і це всіх підбадьорило. Іноді вчитель забувала або плутала імена та призвіща дітей, але діти сприймали це з гумором. Наприкінці уроку були підведені підсумки та записано домашнє завдання: підготовка до контрольної роботи. 
Ми, як представники батьківської громади, просимо більше приділяти увагу вчителя кожній дитині, враховувати їх індивідуальні особливості, проводити уроки в ігровій формі, приділяти увагу мотивації навчання, адже цей предмет має  безпосередній вплив на подальший розвиток і виховання наших діток. Тема уроку повинна бути розкрита більше на наступних уроках. 
       
 

Про урок ураїнської мови хочеться написати багато. Батьки були вражені і такого задоволення від урока ніхто не очікував! Вчитель Гордієнко Г.Ю. вдало організувала роботу з формування основних мовно-мовленнєвих умінь і навичок. Належна увага надавалась розвіткові мовленнєвої діяльності учнів (читанню, говорінню, письму), а також збагаченню словникового запасу. Проводилась робота над правильним інтонуванням і дотриманням орфоепічних норм. Зверталася увага на дотримання мовного режиму. Діти достатньо були завантажені роботою і в результаті отримали радісне відчуття успіху. На уроці виявлялися взаєморозуміння, доброзичливість, взаємопідтримка учнів між собою та вчителя й учнів. Учні активно працювали на уроці і, навіть, "занімали чергу" для відповіді у дошки. Іноді правила написання слів подавалися вчителем у вигляді віршів, що дуже сподобалось дітям.
Наприкінці уроку було записано у щоденники домашнє завдання та підведені підсумки роботи дітей на уроці.Урок з української мови проведено дуже цікаво!

                                                                                                              А.О. Черезова


Чудові вихідні

Чудовi вихiднi) Я брала участь у спортивно  танцювальному турнiрi "Ритми Києва" i здобула перемогу!!!

середа, 15 лютого 2017 р.

Враження від відвідування відкритих уроків у 5-А. ЧАСТИНА 1.

        Сьогодні, 14 лютого 2017р., батьки 5-А відвідували відкриті уроки з англійської мови та зарубіжної літератури. 
         Перш за все треба відмітити активне спілкування вчителя англійської мови Хоменко Ю.С. з учнями, максимальне використання словникового запасу дітей та поважне ставлення між вчителем та учнями. На уроці була спокійна та ділова атмосфера. Різноманітні форми діяльності на уроці (інтерактивна дошка, аудіювання, бесіда, наочний матеріал, фізкультхвилинка) сприяють переключенню уваги учнів для кращого засвоєння теми "THE RED LIST". Діти підтримували навчальну дисципліну, виказували інтерес до теми  урока, без напруження використовували нові слова та обороти.
        Вчитель зарубіжної літератури, Линник О.Й., поставила перед учнями мету уроку по вивченню та аналізу рис характеру героїв повісті Е. Портер "Поліанна та її друзі". Всі етапи уроку були чітко сплановані та дотриманні. На протязі всього уроку йшла активна пізнавально-розвивальна діяльність учнів. Вчитель показала високу педагогічну культуру, вміло направляла самостійну роботу учнів. Стиль ведення уроку доброзичливий, створює творчу атмосферу ділової співпраці. Цікавий урок, висококваліфікований вчитель, розумні діти!

                                                                                                                            А.О. Черезова

середа, 8 лютого 2017 р.

Графік проведення відкритих уроків для батьків

Графік проведення відкритих уроків для батьків учнів 5-А классу
НВК «Оболонь» у 2016-2017 н.р.

 з/п

Урок

Дата проведення уроку

Кабінет

Час проведення уроку

Вчитель

1.
Англійська мова
14.02.2017р.
304
830 – 915
Хоменко Юлія Сергіївна
2. 
Зарубіжна література
14.02.2017р.
203
925 – 1010
Линник Олександра Йосипівна
3.  
Основи здоров’я
21.02.2017р.
307
1225 - 1310
Копилова Наталія Володимирівна
4.
Українська мова
21.02.2017р.
309
1325 - 1410
Гордієнко Ганна Юріївна
5.
Історія України
03.03.2017р.
210
830 – 915
Гуляк Олександр Михайлович
6.
Німецька мова
03.03.2017р.
304
925 – 1010
Хоменко Юлія Сергіївна

Цікава подорож

Ця екскурсія охоплює величезний проміжок часу: кам’яну добу, період енеоліту – бронзи та ранній залізний вік. Вона відповідає на ряд  питань:
  • Коли на теренах України з’явилися перші люди? 
  • Як жили  давні скотарі і землероби?
  • Як виглядав самобутній і оригінальний посуд трипільців?
  • Хто такі скіфи і сармати? 
  • Чим привабив греків південь України  майже 2.500 тис. років тому? 



Екскурсія до Національного музею України

В рамках декади класних керівників, 07.02.2017 р. учні та батьки нашого класу відвідали Національний музей історії України. Не зважаючи на досить морозну і вітряну погоду, нас дуже тепло зустріли працівники музею.